اتیکت سینه

اتیکت سینه یکی از محصولات جدید و پر طرفدار این روزهای سازمان ها ، شرکتها و ارگانهای بزرگ دولتی و غیر دولتی است . مورد استفاده این محصول بیشتر در مراکز بزرگ خرید ، درمانی ، آموزشی و نمایشگاهها بوده و در واقع نمایشگر نام و عنوان شخص مسئول بوده که ارتباط مستقیم افراد را با فرد آسانتر می نماید.

گروه تبلیغاتی اطلس بزرگترین تولید کننده اتیکت و بج سینه  افتخار دارد این محصول را در انواع مختلف به شما ارائه نموده و در جهت برطرف کردن خواسته ها و نیازهای شما گام بردارد. در این بخش شاهد انواع این محصول خواهید بود و برای آشنایی بیشتر پیشنهاد می شود قبل از مشاهده نمونه ها این بخش را مطالعه نموده و در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

1 – اتیکت سینه آلومینیوم ( آنادایز )

اتیکت های آلومینیومی ( آنادایز ) را می توان با کیفیت ترین نوع اتیکت چاپی دانست. در این محصول با توجه به جنس وارداتی و نوع چاپ آن شاهد بالاترین کیفیت در چاپ هستیم. محدودیت رنگ در آن وجود ندارد و قابلیت چاپ چند رنگ و عکس در آن موجود بوده و با توجه به فرآیند شیمیایی انجام شده در آن پس از چاپ شاهد طول عمر و ماندگاری بالا در آن هستیم. این محصول قابلیت استفاده در محیطهای باز را داراست و شیوه الصاق آن به لباس نیز معمولا به دو صورت سنجاق قفلی و مگنتی است .

2 – اتیکت سینه آلومینیوم ( چاپ سابلیمیشن )

نمونه آلومینیومی چاپ سابلیمیشن این محصول با توجه به نوع چاپ و جنس استفاده شده در آن کیفیتی پایینتر از نمونه های آنادایز داشته ولی در عوض زمان تهیه و قیمت پایینتری نسبت به آن دارند که باعث می شود پر طرفدارتر از نمونه های انادایز بوده و استفاده بیشتری داشته باشند. این نوع اتیکت قابلیت استفاده در محیط بیرون را نداشته و مناسب فضاهای درونی و اداری است . شیوه الصاق ان به صورت سنجاق قفلی و مگنتی است .

3 – اتیکت سینه فلزی ( برنجی )

برای کسب اطلاعات بیشتر و کاملتر در مورد جنس اتیکت های برنجی ( فلزی ) بهتر است قسمت بج سینه را مطالعه فرمایید ولی به طور کلی این نوع محصول از آلیاژ برنج بصورت حکاکی اسید کاری تهیه شده و درپایان با فرآیند آبکاری تثبیت می شود. معمولا به دو صورت مات و براق یا رنگی ( محدودیت رنگ وجود دارد ) تهیه شده، قابلیت چاپ عکس وجود ندارد. شیوه الصاق آن سوزنی، سنجاق قفلی و مگنتی است. با توجه به متریال کاربردی در این کار و اینکه نمونه های آلومینیومی بسیار فراگیر بوده این نوع اتیکت سینه بسیار متفاوت و زیباتر از کارهای دیگر بوده و میتواند سازمان شما را متمایز از دیگران جلوه دهد.

4 – اتیکت سینه مولتی استایل

این محصول همان طور که از نامش پیداست بصورت پلاستیکی بوده و از جنس مولتی استایل ( پلاستیک شبه فلز) تهیه می شود. شیوه ی حکاکی بر روی آن به صورت لیزری بوده و بعد از حک فقط به رنگ مشکی در آمده و محدودیت رنگ داریم. شیوه ی الصاق آن فقط بصورت مگنتی بوده و ویژگی اصلی این محصول قیمت پایین آن و تهیه فوری این نوع محصول است.