بج سینه

بج سینه یا همان نشان سینه نمادی از وابستگی و همبستگی اشخاص به ارگان و سازمان خود است. این محصول با عناوین دیگری همچون اتیکت سینه، سنجاق سینه و گل سینه نیز شناخته می شود .

فروش، سفارش و ساخت انواع بج توسط گروه تبلیغاتی اطلس

در همین راستا گروه تبلیغاتی اطلس افتخار دارد با طراحی و ساخت هزاران نمونه از این محصول برای سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی یکی از پیشگامان تولید این محصول باشد. گروه تبلیغاتی اطلس بزرگترین تولیدکننده مستقیم در کشور می کوشد این محصول را با کیفیتی بالاتر، قیمتی مناسبتر و زمانی کمتر در اختیار شما مشتری عزیز قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتیکت سینه که معمولا کارایی مشابه دارند ولی دارای اطلاعات شخصی و سازمانی فرد بوده به قسمت اتیکت سینه مراجعه نمایید.

در این قسمت شما میتوانید انواع بج را با جنسها و اشکال مختلف مشاهده کنید. برای آگاهی بیشتر پیشنهاد می شود حتما متن زیر را مطالعه کنید و در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر تماس گرفته تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

1 – بج فلزی (برنجی)

در این سبک از کار که بیشتر از نمونه های دیگر کاربرد دارد از آلیاژ برنج استفاده می شود. شیوه حکاکی بر روی کار به صورت اسید کاری بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. در این مدل کار با توجه به نیاز مشتری می توانیم از تکنیکهای گوناگونی بهره ببریم که بصورت کلی به 3 دسته (مات و براق ، رنگی ، برشکاری ) تقسیم می گردد. البته استفاده از ترکیب این تکنیکها باهم نیز امکان پذیر می باشد. تمام کارها برای تثبیت و ماندگاری دارای پوشش آبکاری می باشد که معمولا آبکاری مورد استفاده در بیشتر کارها آبکاری طلا (طلایی) و نیکل (نقره ای ) بوده و بعضا از آبکاری مس (برنزی) نیز استفاده می شود. نشان سینه های فلزی معمولا بصورت سوزنی یا مگنتی ارائه می شود.

در بج های مات و براق معمولا لوگو بصورت برجسته و براق و زمینه کار به وسیله اسید مات می گردد. در انتها با توجه به آبکاری انجام شده بر روی کارها تمایز این دو قسمت بیشتر مشخص شده و کاری زیبا و فاخر را به شما ارائه می دهد.

نشان سینه های رنگی برعکس کارهای مات وبراق معمولا زمینه کار بصورت براق است و قسمتهای لوگو با توجه به رنگ سازمانی و مورد نیاز مشتری رنگ آمیزی می گردد. در کارهای رنگی برای طولانی بودن عمر کار و رنگ از روکش پلی استر نیز استفاده می گردد.

در بج های برشکاری نیز معمولا خود لوگو کامل برشکاری می گردد و در انتها به وسیله پوشش آبکاری براق می گردد.

البته باید این نکته رو اضافه کرد که بسته به مدل و طرح مشتری همواره محدودیتهایی در انجام کار دلخواه مشتری مخصوصا در کارهای تمام برشکاری وجود دارد. کارکنان گروه تبلیغاتی اطلس همواره می کوشند با توجه به نیاز مشتری بهترین و زیباترین طرح را ارائه کرده و نیازهای مشتری را برطرف نمایند.

2 – بج چاپی

این مدل در کارهایی که معمولا دارای محدودیت در رنگ آمیزی (تعداد زیاد رنگهای لوگو یا رنگهای زمینه که معمولا در کارهای فلزی امکان رنگ آمیزی زمینه وجود ندارد) هستیم استفاده می شود. زمینه اصلی کار مانند کارهای فلزی برنجی و دارای آبکاری بصورت سوزنی یا مگنتی است که قابلیت برشکاری را با توجه به نیاز مشتری دارد. امکان استفاده از زمینه های پلاستیکی نیز برای کاهش قیمت و زمان تولید وجود دارد. در انتها قسمت اصلی کار، که لوگوی شماست که بصورت چاپ بر روی کاغذ پی وی سی دارای روکش پلی استر و برجسته با چسب بسیار محکم روی قسمت زمینه می چسبد.

3- بج پلاستیکی

این نوع بج همان طور که از نامش پیداست بصورت پلاستیکی است و از جنس مولتی استایل ( پلاستیک شبه فلز) تهیه می شود. شیوه ی حکاکی بر روی آن به صورت لیزری و بعد از حک فقط به رنگ مشکی در آمده و محدودیت رنگ داریم. شیوه ی الصاق آن فقط بصورت مگنتی است. ویژگی اصلی این محصول قیمت پایین آن و تهیه فوری این نوع نشان سینه است.

نکته آخر این که تمامی این محصولات در هر سایزی قابل اجراست. به این گونه که تمامی این محصولات بصورت اتیکت سینه (نشان سینه دارای اسامی ، عنوان و لوگو ) نیز قابل استفاده است.