چاپ تیشرت

چرا چاپ روی تیشرت ؟

امروز با توجه به گستردگی تکنولوژی و نیز پیشرفت های حاصل شده در صنعت چاپ ، در خدمات حاصل از آنها نیز تغییر شگرفی ایجاد شده است . یکی از این تغییرات چاپ دیجیتال روی پارچه بوده که از آن می توان برای چاپ روی تیشرت ، چاپ روی هودی ، چاپ روی سویشرت و … استفاده نمود.

تیشرت با چاپ طرح دلخواه از جمله ایده های جالب بوده که می تواند برای افرادی که سلیقه خاص دارند نیز جالب توجه باشد.

چاپ دیجیتال یا جوهر افشان روی پوشاک

چاپ روی پوشاک از روش های گوناگونی مانند چاپ سیلک ، سابلیمیشن ، لیبلی و دیجیتال صورت میگیرد که بهترین آن چاپ دیجیتال روی پوشاک می باشد . چاپ دیجیتال به روش جوهر افشان صورت گرفته که این امر باعث نفوذ رنگ به بافت پارچه و نیز با عملیات ثبیت پس از چاپ ماندگاری بالایی را دارا می باشد.

سفارش چاپ روی تیشرت | سفارش چاپ طرح دلخواه روی تیشرت

سفارش چاپ روی تیشرت را می توانید از راه های مختلف در نظر گرفته شده ثبت نموده و تیشرت با طرح دلخواه خود را در یافت نمایید.

سفارش چاپ روی تیشرت در کمترین زمان ممکن و با دستگاه های تمام دیجیتال روی پارچه های ۱۰۰ در۱۰۰ پنبه ای ضخیم صورت میگیرد که علاوه بر  ماندگاری و وضوح طرح چاپی ، پوشش گرم و مناسبی برای فصول سرد سال می باشد.

جهت سفارش چاپ تیشرت می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس گرفته و طرح خود را ارسال فرمایید. سفارش شما در کمترین زمان آماده و هرجای ایران که باشید ارسال می گردد.