بج سینه چیست ؟ | سفارش و ساخت بج سینه | بج سینه اطلس

بج سینه چیست ؟ | سفارش و ساخت بج سینه | بج سینه اطلس

بج سینه چیست ؟

بج سینه یا همان نشان سینه نمادی از وابستگی و همبسنگی اشخاص به یکدیگر، ارگان، سازمان و مذهب و آئین خود است. این محصول با عناوین دیگری همچون اتیکت سینه، سنجاق سینه و گل سینه نیز شناخته می شود .

ریشه کلمه بج سینه از کجا می آید؟

بج در واقع از کلمه BADGE با ریشه لاتین می آید که به معنی نشان یا علامت است.

بج سینه در چه موارد دیگری استفاده می شود؟

بج سینه یک وسیله جانبی است که اغلب حاوی لوگو یا علامت گذاری یک نهاد است که برای نشان دادن بعضی از سرویس های خدماتی، دستاورد خاص، نماد اختیاری ( پلیس و آتش نشانی ) ، نشانه مشاغل قانونی ، وضعیت دانشجویی و کارآموزی و یا به عنوان یک ابزار ساده شناسایی نمایش داده می شود. بج سینه ها امروزه در اهداف و کمپین های تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
در ارتش، بج ها (نشان ها) برای نشان دادن واحد یا بازویی که متعلق به آن فرد است، و همچنین مدارک تحصیلی دریافت شده از طریق آموزش نظامی، رتبه و غیره استفاده می شوند. به همین ترتیب، سازمان های نوپا مانند نظارت و راهنمایی از آنها برای نشان دادن عضویت در گروه، جایزه و رتبه استفاده می کنند.

متریال های مصرفی در بج سینه

بج سینه ها ( نشان سینه ) می توانند از فلز، پلاستیک، چرم، پارچه، لاستیک و غیره ساخته شوند و معمولا به لباس یا حتی کیسه، کفش، وسایل نقلیه، تجهیزات الکتریکی خانگی و غیره متصل می شوند. مدالها یا تکه های پارچه ای می توانند بافته شده و یا با چسباندن، اتو کردن، دوختن متصل گردند.

ساخت بج سینه در گروه تبلیغاتی اطلس

گروه تبلیغاتی اطلس به عنوان بزرگترین تولید کننده بج سینه در کشور همواره کوشیده است از تمام ظرفیت خود برای تولید با کیفیت ترین و بهترین محصول استفاده کند. در حال حاضر این گروه بج سینه را در متریال های گوناگونی ارائه داده که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به صفحه بج سینه اطلاعات لازم را کسب نمایید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین، شبکه های اجتماعی و یا تماس تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و اطلاعات لازم را در مورد متریال های مصرفی در بج سینه، نحوه سفارش، هزینه، ساخت و تحویل را دریافت نمایید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *