شیلد

شیلد


Portfolio Description

شیلد

شیلد ها رو میتوان به نوعی از انواع لوح تقدیر هم حساب کرد با این تفاوت که در این محصول جعبه به کار رفته مقداری کوچیکتر و در مدال به کار رفته بر روی آن بصورت نمادین فقط از یه لوگو یا نشان یک مجموعه استفاده میشود. بدون ذکر نام و متن خاصی جهت ارائه به صرف یادبود یا اهدای نشان خاص به افراد خاص برای انجام عملی در خور ستایش. مدال شیلد معمولا از جنس برنج با حکاکی به روش تکنیک اسیدکاری و آبکاری بوده که جلوه خاصی به این محصول از نظر زیبایی می دهد.

برای مشاهده نمونه های دیگر مدال می توانید به صفحه مدال مراجعه نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت انواع مدال می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و راه های ارتباطی شبکه های اجتماعی که در پایین صفحه قابل رویت است بصورت آنلاین مشورت بگیرید.

 گروه تبلیغاتی اطلس به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین تولید کننده مستقیم این محصول در کشور با در اختیار داشتن مدرنترین دستگاههای صنعت پلاکسازی ( لیزر ، چاپ روی فلزات و سیستم های اسیدکاری ) این آمادگی را دارد نیاز شما مشتریان گرامی رو در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تامین نماید.


Portfolio Details